Intencje Mszalne 

15.12 III Niedziela Adwentu
6.30 Za Parafian
8.00 Stanisław Kupiec – greg.
9.30 †† Władysława Urant 11 r. śm., córka Barbara
11.00 †† Marian Kozioł, zmarli z rodziny
12.30 Stanisław Klimczyk, r. śm.
18.30 †† Stanisław Woźniczka 6 r. śm., żona Janina
Poniedziałek 16.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Maria Kostrzewa
7.30 Anna Czechowska
8.00 Kazimierz Sułdecki
8.00 Janina Suder
18.00 †† Irena i Henryk Cichoń
Wtorek   17.12 Dzień powszedni
6.30 Marian Gąsiorowski
6.30 Janina Suder
7.30 Irena Kwaśna
8.00 Jan Błąkała
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Środa 18.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Maria Kostrzewa
7.30 Anna Bujas
8.00 Janina Kapusta
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 19.12 Dzień powszedni
6.30 Jan Pabian
6.30 Ewa Zając
7.30 Józef Glejzer
8.00 Stanisław Chmiołek
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Piątek 20.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 Zofia Bator
8.00 Irena Gędzior
18.00 Włodzimierz Klimek
Sobota 21.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 O błog. Boże dla Karola, Roksany i Anny, w rocz. urodzin
8.00 †† Franciszek Sekuła, syn Władysław
18.00

Eleonora Styrylska

22.12 IV Niedziela Adwentu
6.30 Adam Łołek
8.00 †† Stanisław i Zofia Lisowscy
9.30 Stanisław Ruśniak, 16 r. śm.
11.00 †† Janusz Frańczak 5 r. śm., Hieronim i Maria Orłowscy
12.30 †† Ludwik i Emilia Prochownik; synowie: Henryk i Jerzy
12.30 Za Parafian
18.30 Stanisław Kupiec – greg.
             

Intencje Mszalne 

8.12 II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 Za członków XXII Róży MB Niepokalanie Poczętej
8.00 †† Alfred Szewczyk; Tadeusz Małysa, 8 r. śm.
9.30 †† Maria i Mieczysław Madej
11.00 Władysław Czekaj, 8 r. śm.
12.30 Przebłagalna – za wszystkich zatwardziałych grzeszników
18.30 Stanisław Kupiec – greg.
Poniedziałek 9.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 Danuta Turkawska
8.00 Dziękczynno – błagalna w int. Rafała w 25 r. urodzin
18.00 Zbigniew Fiołka, 7 r. śm.
Wtorek   10.12 Dzień powszedni
6.30 †† Franciszek Miśkiewicz, żona Maria, 20 r. śm.
7.30 Kazimierz Sułdecki
8.00 Marian Gąsiorowski
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Środa 11.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 Janina Kapusta
8.00 Jan Pabian
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 12.12 Dzień powszedni
6.30 †† Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Ewa Zając
7.30 †† Maria Pierzchała 27 r. śm., mąż Stanisław
8.00 Józef Glejzer
18.00 †† Tadeusz Miziołek 20 r. śm., rodzice: Jan i Maria
Piątek 13.12 Wspomnienie św. Łucji
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 †† Jan i Wiktoria Szczyrbak
8.00 Zofia Bator
18.00 Za zmarłych wypominanych
Sobota 14.12 Wspomnienie św. Jana od Krzyża
6.30 Stanisław Lelek
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 Eleonora Styrylska
18.00

Stanisław Kupiec – greg.

15.12 III Niedziela Adwentu
6.30 Za Parafian
8.00 Stanisław Kupiec
9.30 †† Władysława Urant 11 r. śm., córka Barbara
11.00 †† Marian Kozioł, zmarli z rodziny
12.30 Stanisław Klimczyk, r. śm.
18.30 †† Stanisław Woźniczka 6 r. śm., żona Janina
             

 

Intencje Mszalne 

1.12 I Niedziela Adwentu
6.30 Ewa Wojtylak, 1 r. śm.
8.00 Stanisław Kupiec – greg.
9.30 O Boże Błog. i opiekę MB dla Ks. Andrzeja – od Rady Parafialnej
11.00 †† Tadeusz Jamróz 23 r. śm., Stefan i Maria Nowak 9 r. śm.
12.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Adrianny Giełdoń w 1 rocznicę urodzin
18.30 †† Józef i Helena Gałuszka
Poniedziałek 2.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Janina Czopkiewicz
7.30 Marian Gąsiorowski
8.00 Janina Kapusta
18.00 Jan Kotula
Wtorek   3.12 Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
6.30 Marian Sanowski
6.30 Władysław Siewierski
7.30 Maria Michalik 20 r. śm.
8.00 Józef Glejzer
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Środa 4.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Ewa Zając
7.30 Jan Pabian
8.00 Anna Czechowska
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 5.12 Dzień powszedni
6.30 †† Helena i Władysław Rusin
6.30 Janina Czopkiewicz
7.30 Ludwik Niechaj
8.00 Zofia Bator
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Piątek 6.12 Wspomnienie św. Mikołaja
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 Eleonora Styrylska
8.00 Irena Kwaśna
16.30 Włodzimierz Klimek
18.00 W intencji ofiarodawców na potrzeby parafii
Sobota 7.12 Wspomnienie św. Ambrożego
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 †† Andrzej i Marek Niechaj
8.00 Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca
18.00 Za Parafian
8.12 II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 Za członków XXII Róży MB Niepokalanie Poczętej
8.00 †† Alfred Szewczyk; Tadeusz Małysa, 8 r. śm.
9.30 †† Maria i Mieczysław Madej
11.00 Władysław Czekaj, 8 r. śm.
12.30 Przebłagalna – za wszystkich zatwardziałych grzeszników
18.30 Stanisław Kupiec – greg.